Jezuitipia21072017

Umenie Ducha – Kornati

Andrea Čepiššáková - KornatiDrahí priatelia, opäť si dovoľujeme srdečne Vás pozvať na pokračovanie projektu UMENIE DUCHA – Návrat súčasného umenia do chrámu v jezuitskej kaplnke Sedembolestnej Panny Márie v Piešťanoch.

Čítať ďalej...

Prezentácia 5. zväzku edície „Komentáre k Starému zákonu“

Teologická fakulta Trnavskej univerzity a vydavateľstvo Dobrá kniha si Vás dovoľujú srdečne pozvať na prezentáciu 5. zväzku edície Komentáre k Starému zákonu „Žalmy 51 - 75“ od autorského kolektívu vedeného Bohdanom Hroboňom. Teologická fakulta Trnavskej univerzity a vydavateľstvo Dobrá kniha si Vás dovoľujú srdečne pozvať na prezentáciu 5. zväzku edície Komentáre k Starému zákonu „Žalmy 51 - 75“ od autorského kolektívu vedeného Bohdanom Hroboňom.

Čítať ďalej...

Umenie Ducha – Vatikán

Od 15. apríla v rámci projektu predstavujeme dielo "Vatikán" od Matúša Zajaca.Drahí priatelia, opäť si dovoľujeme srdečne Vás pozvať na pokračovanie projektu UMENIE DUCHA – Návrat súčasného umenia do chrámu v jezuitskej kaplnke Sedembolestnej Panny Márie v Piešťanoch.

Čítať ďalej...

Deň rodiny v CPPR v Trnave

Tento rok už ôsmykrát privítame všetky rodiny s deťmi na medzinárodnom podujatí Deň rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. mája 2017 v priestoroch jezuitského Centra pomoci pre rodinu v Trnave. Organizátorom podujatia je jezuitské Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava.Tento rok už ôsmykrát privítame všetky rodiny s deťmi na medzinárodnom Dni rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. mája 2017 v priestoroch jezuitského Centra pomoci pre rodinu v Trnave. Organizátorom podujatia je jezuitské Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s mestom Trnava.

Čítať ďalej...

Speed dating v CPPR v Trnave

Milí priatelia, aj Vy patríte k tým, ktorí vo viere hľadajú svojho životného partnera, ale vo svojom okolí nikoho takého nevidia? Práve Vás by sme chceli pozvať na speed dating katRande, ktorý sa uskutoční 2. mája 18:00 v jezuitskom Centre pomoci pre rodinu na ul. Štefánikovej 46 v Trnave. Milí priatelia, aj Vy patríte k tým, ktorí vo viere hľadajú svojho životného partnera, ale vo svojom okolí nikoho takého nevidia? Práve Vás by sme chceli pozvať na speed dating katRande, ktorý sa uskutoční 2. mája o 18:00 v jezuitskom Centre pomoci pre rodinu na ul. Štefánikovej 46 v Trnave.

Čítať ďalej...

Popoludnie s Magisom – Priateľstvo

Májové  Popoludnie s Magisom sa uskutoční v sobotu, 13. mája v priestoroch Teologickej fakulty Trnavskej univerzity na Kostolnej ulici v Bratislave so začiatkom o 15:00. Vchod je v tesnej blízkosti Primaciálneho námestia. Počas obnovy si budeš môcť vypočuť zamyslenie nad témou od pátra Jozefa Kyselicu SJ, budeš mať čas na premýšľanie i zdieľanie v menších skupinkách. Program bude zakončený sv. omšou a agapé.Jezuitskí mladí zo spoločenstva Magis srdečne pozývajú všetkých mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov na duchovnú obnovu na tému "Priateľstvo". Ak túžiš po čase strávenom s Bohom, chceš zažiť silu spoločenstva, spoznať nových ľudí a dozvedieť sa viac o jezuitskej spiritualite, potom je táto akcia určená práve pre Teba.

Čítať ďalej...

„Sila rozhrešenia“

Všetkých študentov a mladých priateľov srdečne pozývame na poslednú tohtoročnú pôstnu „osmičku“ v jezuitskom kostole Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave. V pondelok 10. apríla o 20.00 sa vo svojej kázni na tému „Sila rozhrešenia“ prihovorí bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko.Všetkých študentov a mladých priateľov srdečne pozývame na poslednú tohtoročnú pôstnu „osmičku“ v jezuitskom kostole Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave. V pondelok 10. apríla o 20.00 sa vo svojej kázni na tému „Sila rozhrešenia“ prihovorí bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko.

Čítať ďalej...

Program Cesta Pravda Život 2017

CPŽ 2017Čo hľadáte?“ (Jn 1,38) je heslo tohtoročného tábora Cesta Pravda Život, určeného pre mladých vo veku 18 – 35 rokov, ktorý sa uskutoční od 22. do 29. júla 2017 na Trlenskej chate pri Ružomberku. Aj tento rok pozývame mladých ľudí prežiť intenzívny program: trojdňové duchovné cvičenia, osobné sprevádzanie, turistika a spoločenské aktivity.

Čítať ďalej...

Popoludnie s Magisom – Tajomstvo Veľkej noci

Aprílové Popoludnie s Magisom sa uskutoční v sobotu, 8. apríla v priestoroch Teologickej fakulty Trnavskej univerzity na Kostolnej ulici v Bratislave so začiatkom o 15:00. Jezuitskí mladí zo spoločenstva Magis srdečne pozývajú všetkých mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov na duchovnú obnovu na tému "Tajomstvo Veľkej noci". Ak túžiš po čase strávenom s Bohom, chceš zažiť silu spoločenstva, spoznať nových ľudí a dozvedieť sa viac o jezuitskej spiritualite, potom je táto akcia určená práve pre Teba.

Čítať ďalej...

Biblia

Príhovory

Spiritualita

Príbehy

Modlitby