Jezuitistr25042018

Popoludnie s Magisom – Boh chce pre Teba viac

Jezuitskí mladí zo spoločenstva Magis srdečne pozývajú všetkých mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov na duchovnú obnovu na tému Boh chce pre Teba viac. Ak túžiš po čase strávenom s Bohom, chceš zažiť silu spoločenstva, spoznať nových ľudí a dozvedieť sa viac o jezuitskej spiritualite, potom je táto akcia určená práve pre Teba. Decembrové Popoludnie s Magisom sa uskutoční v sobotu, 10. decembra v jezuitskom kostole Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave so začiatkom o 15:00.

Jezuitskí mladí zo spoločenstva Magis srdečne pozývajú všetkých mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov na duchovnú obnovu na tému Boh chce pre Teba viac. Ak túžiš po čase strávenom s Bohom, chceš zažiť silu spoločenstva, spoznať nových ľudí a dozvedieť sa viac o jezuitskej spiritualite, potom je táto akcia určená práve pre Teba.

Decembrové Popoludnie s Magisom sa uskutoční v sobotu, 10. decembra v jezuitskom kostole Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave so začiatkom o 15:00. Počas obnovy si budeš môcť vypočuť zamyslenie nad témou od sr. Ivety Fides Strenkovej CJ, budeš mať čas na premýšľanie i zdieľanie v menších skupinkách. Program bude zakončený sv. omšou a agapé. Vstup je voľný. Tešíme sa na Teba!

Foto: archív spoločenstva Magis

Spiritualita

Spiritualita

Pobožnosť

Spoločnosť

Zasvätený život