Jezuitiuto20032018

Fotosúťaž „Svet očami viery“

Jiří Salman – Modlitba

V rámci pripravovaného Týždňa kresťanskej kultúry, ktorý sa uskutoční v Ružomberku od 2. do 7. mája 2017, jeho organizátori vyhlasujú 2. ročník fotografickej súťaže pod názvom „Svet očami viery“. Fotosúťaž je zameraná na prežívanie viery a zachytenie jej prejavov v architektúre, krajine a v každodennom živote.

Uzávierka súťaže je naplánovaná na 18. apríl 2017. Slávnostné vyhodnotenie ako aj vernisáž výstavy sa uskutoční v rámci Týždňa kresťanskej kultúry 4. mája 2017 v ružomberskej Synagóge. Viac informácií o prebiehajúcom projekte, na ktorom sa spolupodieľajú aj slovenskí jezuiti, môžete získať u pátra Ondreja Gabriša SJ na jeho e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Podmienky súťaže:
• Účastník sa zapája do súťaže maximálne 5 fotografiami v jednej kategórii. Fotografie musia byť autorským dielom účastníka.
• Povinnou súčasťou prihlásených fotografií je sprievodná informácia, ktorá musí obsahovať meno autora, telefónne číslo, e-mailovú adresu, kategóriu fotografie, názov fotografie a miesto nafotenia.
• Jednotlivé fotografie musia byť uložené pod kategóriou (pre Sakrálny motív napíšte č.1, pre kategóriu Viera v živote človeka č.2, pre kategóriu Príroda č.3), názvom fotografie a miestom nafotenia.
• Fotografie, prosím, posielajte na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. vo formáte JPG v minimálnej veľkosti 3000 px (dlhšia strana).
• Autor fotografie zodpovedá za to, že na prihlásenú fotografiu nie sú viazané práva tretej osoby a že osoby na fotografiách nebudú vznášať žiadne požiadavky súvisiace s použitím fotografií. Organizátor nebude brať do úvahy prípadné sťažnosti.
• Prihlásením sa do súťaže autor súhlasí s podmienkami súťaže a tiež s verejným vystavením fotografií. Zároveň súhlasí s použitím fotografií v súvislosti s propagáciou súťaže, na portáli organizátora a takisto s ich prípadným uverejnením v printových a elektronických médiách.

Hlavnými organizátormi súťaže sú Občianske združenie Vzdelávanie umením EduArt, Katolícka univerzita v Ružomberku a slovenská provincia Spoločnosti Ježišovej.

Foto: Jiří Salman – Modlitba (minuloročná víťazná fotografia v kategórii Viera v živote človeka)

Spiritualita

Spiritualita

Pobožnosť

Spoločnosť

Modlitba