Apr 19 2014

Veľkonočná nedeľa

Vložil halcak

Liturgický kalendár

Veľkonočný pondelok sv. omše budú v našom kostole ako v nedeľu

Dni veľkonočnej oktávy

Na druhú veľkonočnu nedeľu sa slávi nedeľa Božieho milosrdenstva.

V stredu 23. apríla o 18.00 hod. bude v našom kostole celebrovať sv. omšu arcibiskup Cyril Vasiľ, sekretár Kongregácie pre východné cirkvi a následne o 20.00 hod. bude mať v Pisztoryho paláci (Štefánikova 25) prednášku o vzťahu medzi svedomím a pravdou. Toto podujatie otvorí kresťanský akademický festival Bratislavské Hanusove dni, ktorý bude prebiehať do 30. apríla v Pisztoryho paláci. Jeho cieľom je predstaviť širokej verejnosti bohatstvo kresťanského myslenia a kultúry. Program zahŕňa témy z oblasti umenia, filozofie, teológie, histórie, politiky, ekonómie a rodiny. Program Bratislavských Hanusovych dní možno nájsť na výveske a na stránke www.bhd.sk.

V štvrtok 24. apríla vás pozývame do nášho kostola na koncert sakrálnej chrámovej hudby o 19:00. Vystúpia spevácke zbory z Ruska, Poľska, Srbska a Českej republiky.

V piatok 25. apríla vás pozývame na koncert argentínskeho vokálneho telesa Opus Cuatro o 19:00 do nášho kostola. V ten istý deň o 20:30 budeme pokračovať modlitbovým večerom Taizé o 20:30.

Spätné odkazy URI |