Feb 28 2015

Druhá pôstna nedeľa

Vložil halcak

Liturgický kalendár

Pôstne férie.

Zbierka na charitu vyniesla v našom kostole 1186 Euro. Srdečne ďakujeme.

Pozývame vás na omšu pre mladých o 20:00 do nášho kostola v pondelok 2. marca, ktorú bude slúžiť P. Reginald Slávkovský OP s témou kázne: Sloboda, odpustenie a zmena srdca.

Krížové cesty bývajú v našom kostole v piatok po omši o 15:15 a v nedeľu po omši o 16:30. V katedrále sv. Martina ju otcovia biskupi mávajú v piatok o 20:00.

Spoločenstvo kresťanského života CVX vás pozýva na svoju komunitnú omšu v utorok, 3. marca v našom kostole o 18:00.

Záujemcom o štúdium katolíckej teológie a ďalších zaujímavých programov dávame do pozornosti ponuku Teologickej fakulty Trnavskej univerzity. Viac informácií na www.tftu.sk

V stredu 4. marca o 20.00 hod. sa v Katedrále sv. Martina uskutoční modlitbové stretnutie metódou lectio divina s názvom “Otec jedinečný v láske”. Pozývame vás uvažovať nad podobenstvom o márnotratnom synovi s arcibiskupom Mons. Stanislavom Zvolenským.

V uplynulom období sa na Blízkom východe udiali mnohé násilné udalosti namierené proti kresťanom a iným náboženským skupinám. Z tohto dôvodu sa v utorok 3. marca o 17.00 hod. uskutoční na Hodžovom námestí pred Prezidentským palácom v Bratislave zhromaždenie na podporu kresťanov prenasledovaných vo svete.

Spätné odkazy URI |