TERMÍN DUCHOVNÝCH CVIČENÍ V ZIMNOM SEMESTRI: 26.-29. október 2017

-

Organizácia duchovných cvičení v akademickom roku 2017/2018

Duchovné cvičenia pre študentov TFTU prebiehajú na jezuitskej chate v Modre (Zochova chata, Modra-Piesok) vždy od štvrtku večera do nedele poobedia. Zodpovedný za organizáciu a vedenie DC na TFTU
je P. Vlastimil Dufka SJ a zodpovedný za DC na PFTU je P. Ján Ďurica SJ.-

-
Poplatky za ubytovanie a stravu

Poplatok za ubytovanie za jednu noc (pre jednu osobu) je 5.- €. Poplatok za stravu je určený podľa spotreby. Podľa posledných DC možno predpokladať, že predbežný poplatok za stravu je cca 5-6 € /1 osoba/jeden deň. Celkový poplatok za DC na tri dni je 30 EUR. Tento poplatok si platia samotní študenti. V prípade, že by si niektorí študenti z ekonomického hľadiska nemohli dovoliť zaplatenie týchto DC, budeme hľadať možnosti, ako im prispieť alebo zasponzorovať aspoň časť poplatku. Študenti, ktorí potrebujú finančnú pomoc na DC nech sa obrátia na P. Vlastimila Dufku SJ.
-

Poznámka k strave

Účastníkom DC bude variť profesionálna kuchárka a jej pomocníčka. Podľa počtu exercitantov bude urobený spoločný nákup (stravu si netreba nosiť). Pokiaľ máte osobitnú diétu alebo niektoré jedlá nemôžete konzumovať, prosíme vás, aby ste to oznámili včas P. Dufkovi, aby sa tak na základe požiadaviek prispôsobil nákup potravín.-

-
Poznámka k ubytovaniu

Na chate nie je dostatok posteľnej bielizne. Prosím, doneste si so sebou spacáky alebo posteľnú bielizeň.


Kedy sa začínajú a končia duchovné cvičenia?

Prosíme všetkých účastníkov duchovných cvičení, aby pricestovali na chatu vo štvrtok, najneskôr do 18.00 hod. Odporúčaný spoj z Bratislavy: odchod zo stanice Bratislava, AS MHD (Mlynské Nivy) o 16:20 hod. (43) smer Zochova chata (Modra - Piesok). Príchod na Zochovu chatu (konečná zastávka) je o 17.35 hod. Po ubytovaní, program začne svätou omšou o 18.30 hod.
Duchovné cvičenia skončia v nedeľu poobede. Odchod autobusu zo Zochovej chaty je o 15:00 (nasledujúci spoj je o 17:10 hod.) Príchod do Bratislavy, AS MHD je o 16:20 hod. (v prípade ďalšieho spoja je príchod autobusu o 18:30 hod.)

-
Ako sa dostať na jezuitskú chatu (Modra - Piesok)?

Stručný popis, ako sa dostať na jezuitskú chatu - klikni …

O

—————————————————————————-

Bližšie informácie o duchovných cvičeniach vám poskytne

P. Vlastimil Dufka SJ

E-mail: vlastimil.dufka(zavinac)truni.sk
Mobil: 0908 809 431