Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný neopakovateľný príbeh, ktorý začal spojením dvoch sŕdc… Aktuálny ročník Národného týždňa manželstva vytvára príležitosť zastaviť sa, aby sme si pripomenuli našu spoločnú históriu: Ako náš príbeh začal, čo sme spolu dosiahli, ako sme prekonali náročné obdobia, čo nás na našom vzťahu baví, aké hodnoty nesieme… Tiež nás motivuje k vďačnosti za náš vzťah a za človeka, s ktorým príbeh tvoríme. No a nakoniec nám pripomína, že budúce kapitoly nášho príbehu píšeme už dnes.

V čase od 10. do 16.2.2020 bude prebiehať už 10. ročník Národného týždňa manželstva. Centrum pomoci pre rodinu v Trnava pripravuje prednášku s kávičkou a zákuskom v piatok 14.2 o 18:00 na tému: Kľúč k zmysluplnému životu v manželstve. Prednášať bude psychologička PhDr. Mária Dedová, PhD.

V kostole Najsvätejšej Trojice ponúkame Obnovu manželských sľubov v nedeľu 16.2 pri svätej omši o 11:00. Okrem toho sa budú na rôznych miestach na Slovensku rozdávať srdiečka pre manželov počas celého týždňa.

Taktiež v tomto týždni v spolupráci s mestom Trnava Centrum pomoci pre rodiny bude oceňovať najstaršie žijúce manželské páry v Trnave.

Ďalšie informácie na stránkach: ntm.sk a cppr.sk